3 - 5 Yıl Garantili Yüksek Güçlü Dış Mekan Lambası AC85 - 265V Giriş Voltajı
Açık LED sokak ışıkları
453 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
Alüminyum Dış Mekan LED Sokak Lambaları PI66 5 yıl garanti 3030 5050 led 00:14
Alüminyum Dış Mekan LED Sokak Lambaları PI66 5 yıl garanti 3030 5050 led
led sokak lambası konut
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO Yüksek Körfez LED Işıkları 00:28
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO Yüksek Körfez LED Işıkları
UFO Yüksek Bay Işıkları
Ölçü dökme Alüminyum IP66 Lora Sensör Su geçirmez LED Lamba Hava Duruma Karşı Dış Işıklandırma 00:31
Ölçü dökme Alüminyum IP66 Lora Sensör Su geçirmez LED Lamba Hava Duruma Karşı Dış Işıklandırma
led sokak lambası konut
Enerji tasarrufu Enerji verimliliği Alüminyum LED Sokak Işığı Yüksek CRI 80 00:25
Enerji tasarrufu Enerji verimliliği Alüminyum LED Sokak Işığı Yüksek CRI 80
Alüminyum Led Sokak Lambası
Siyah Gri Renkli LED Sokak Işıkları IP66 Koruma Derecesi Tempered And Transparent Glass 00:56
Siyah Gri Renkli LED Sokak Işıkları IP66 Koruma Derecesi Tempered And Transparent Glass
sokak ışık fikstür açtı
Öldürme dökme Alüminyum LED Sokak Işığı 150lm/W 3000k IP66 Su geçirmez 00:26
Öldürme dökme Alüminyum LED Sokak Işığı 150lm/W 3000k IP66 Su geçirmez
Alüminyum Led Sokak Lambası
Anti Glare Optik Lens Urban LED Lighting YAUB-04-80 3000/4000/6500k Renk Sıcaklığı ve 5 00:16
Anti Glare Optik Lens Urban LED Lighting YAUB-04-80 3000/4000/6500k Renk Sıcaklığı ve 5
Kentsel LED Aydınlatma
130-190lm/W Flyover Şehir Dış Sokak Işığı CRI 70 00:45
130-190lm/W Flyover Şehir Dış Sokak Işığı CRI 70
Açık LED sokak ışıkları
AC85-265V Giriş Voltajı Halk Dışarı LED Sokak Işıkları SMD Kaynak 00:32
AC85-265V Giriş Voltajı Halk Dışarı LED Sokak Işıkları SMD Kaynak
Konut Bölgesi LED Işık Konut 30W 150W 300W Bahçe Sokak Işığı 00:34
Konut Bölgesi LED Işık Konut 30W 150W 300W Bahçe Sokak Işığı
3000K-6000K Dış sokak lambaları 130-190lm/W Verimlilik 30W-300W 00:31
3000K-6000K Dış sokak lambaları 130-190lm/W Verimlilik 30W-300W
IP65 CRI 70 Dış LED Sokak Işıkları 30W 150W 300W Çok yönlü 00:37
IP65 CRI 70 Dış LED Sokak Işıkları 30W 150W 300W Çok yönlü
IP65 SMD Işık Kaynağı Dış Sokak Lambaları 30W 150W 300W 00:27
IP65 SMD Işık Kaynağı Dış Sokak Lambaları 30W 150W 300W